Почетна Тагови Праскијада

Таг: Праскијада

Обезбедени средства за 20.000 оброци на првата „Праскијада“

0
Џемови, торти, салати и сокови од праски, се само дел од производите што успешно беа продадени на првата хуманитарна „Праскијада“, при што се обезбедија...