Почетна Тагови прва споделена фотографија

Таг: прва споделена фотографија

Поминаа 10 години од основањето на Instagram – ова е првата...

0
Поминаа десет години од основањето на Instagram, кој стана една од најпопуларните социјални мрежи во светот. Корисниците првите фотографии почнаа да ги објавуваат на...