Почетна Тагови предучилишно образование

Таг: предучилишно образование

Џеф Безос ја најави првата Академија Безос, бесплатно предучилишно образование за...

0
Џеф Безос, основачот и извршен директор на Amazon, вчера во објава на Instagram најави дека првата Академија Безос, бесплатно предучилишно образование за сиромашни семејства,...