Почетна Тагови пренасочување

Таг: пренасочување

WhatsApp се бори против ширењето дезинформации – го ограничи бројот на...

0
WhatsApp го ограничи бројот на луѓе на кои можете да им пренасочите една иста порака одеднаш со цел да се спречи ширењето дезинформации. Според...