Почетна Тагови пренос во живо

Таг: пренос во живо

Instagram воведува големи промени – ќе дозволи емитување во живо до...

0
Instagram во својата платформа воведува низа промени и подобрувања. Меѓу нив е и тоа што ќе се продолжи траењето на емитувањето во живо од...

Apple по прв пат во живо на YouTube ќе го пренесува...

0
Apple најави дека по прв пат во живо на YouTube ќе го пренесува претставувањето на новиот iPhone 11, а свечениот настан ќе се случи...