Почетна Тагови преработка на месо

Таг: преработка на месо

Денес беше отворена фабриката Подгорка во Струга

0
Премиерот Зоран Заев денеска во Струга ја отвори фабриката за преработка на месо „Подгорка” изградена со помош од ИПАРД програмата. „Бизнис идејата и моделот...