Почетна Тагови претпремништво

Таг: претпремништво

Центарот за управување со знаење го претстави проектот „Образование за идеи,...

0
Центарот за управување со знаење од Скопје денес во своите простории го презентираше проектот „Образование за идеи, пронајдоци и иновации за претприемништво“ во кој...