Почетна Тагови Претприемач на годината

Таг: Претприемач на годината

Доделени признанијата „Претприемач на годината“ за 2017

0
Сојузот на стопански комори (ССК), Македонската развојна фондација за претпријатија (МРФП) и Стопанската комора на северозападна Македонија (СКСЗМ) заедно со Националниот центар за развој...