Почетна Тагови привремена дозвола

Таг: привремена дозвола

САД подготвува нова привремена дозвола за Huawei

0
Откако во мај годинава САД одлучи да ја заостри трговската војна со Кина и да стави некои кинески компании на црната листа, односите меѓу...