Почетна Тагови прилагодување

Таг: прилагодување

ФИТР: Огромен интерес за инструментот за економско прилагодување на Ковид –...

0
Рекорден број над 2.000 домашни компании подигнаа апликациски пакети на јавниот повик за брзо прилагодување на Ковид 19, на Фонд за иновации и технолошки...

Флексибилноста е неопходна за успех. Еве и зошто

0
Повеќето претриемачи го почнуваат своето патување со идеја за тоа што сакаат да прават. Тие имаат една слика за тоа како ќе изгледа нивниот...