Почетна Тагови принтер

Таг: принтер

ВИДЕО: Повеќе не мора да трошите пари во салон – со...

0
O'2Nails Mobile Printer го печати секој дезен на вашите нокти. Тоа може да биде некоја фотографија со лик, цветен дезен, геометриски фигури - се...

Cubiio е најмалиот ласерски принтер во светот

0
Cubiio е минијатурен, но неверојатно корисен уред кој го прави печатењето дома брзо, лесно и релативно едноставно. Иноваторот Мејсон Ханг за овој свој исклучителен...