Почетна Тагови Присила

Таг: Присила

Цукерберг ќе инвестира 13 милијарди долари во научни истражувања и борба...

0
По раѓањето на првото дете Марк и Присила Цукерберг најавија дека ќе донираат 99% од вредноста на акциите на Facebook со цел напредок на...