Почетна Тагови пријавување штети

Таг: пријавување штети

Винер Осигурување – прво целосно дигитално пријавување на штети во Македонија

0
Винер Осигурување на почетокот на месецов го пушти во употреба првото софтверско решение на осигурителниот пазар во државата кое нуди целосно дигитално пријавување на...