Почетна Тагови пријавување

Таг: пријавување

Германија бара уште работници од Балканот и ја поедноставува процедурата за...

0
На Германија и е потребна работна сила и владата го забрзува процесот на доселување на странски државјани. Во Бон е отворена нова служба, односно...