Почетна Тагови проветрување

Таг: проветрување

ВИДЕО: Компанијата Rehau направи паметни прозорци кои сами ги проветруваат просториите

0
На најголемиот светски саем за прозорци, врати и фасади во Нирнберг изминатиот викенд беше промовирано најголемото достигнување во оваа област од градежништвото - паметните...