Почетна Тагови продажба на имот

Таг: продажба на имот

„Витаминка“ го купува имотот на штипски „Брилијант“ за 7,3 милиони евра

0
Прилепската компанија „Витаминка“ од Комерцијална банка го купува имотот на штипски Брилијант, јави ТВ24. Прилепската прехрамбена компанија планира да вложи 7,3 милиони евра во недвижен имот,...