Почетна Тагови продажен салон

Таг: продажен салон

НЕОТЕЛ со нова промоција по повод отварањето на продажен салон

0
Телекомуникацискиот оператор НЕОТЕЛ по повод 15 години од своето постоење, го отвора својот продажен салон во општината Аеродром, веднаш до новата железничка станица во...