Почетна Тагови продажна изложба

Таг: продажна изложба

Design&Wine викенд во CEED Hub Скопје каде ќе се претстават македонски...

0
Овој викенд на 3. и 4. март, од 10.00 до 18.00 часот, ќе се одржи дизајнерска дружба и продажна изложба во новоотворениот CEED Hub...