Почетна Тагови продуцент

Таг: продуцент

Поранешниот американски претседател Барак Обама ќе биде продуцент на филмови во...

0
Поранешниот претседател на САД, Барак Обама и неговата сопруга, Мишел Обама, потпишаа повеќегодишен договор со компанијата Netflix и ќе работат како продуценти на идните...