Почетна Тагови проектил

Таг: проектил

Супер дрво кое не го пробива куршум ќе биде градежниот материјал...

0
Најновиот материјал од иднината е направен од сосема традиционален ресурс. Супердрво кое е цврсто како челик и шест пати полесно од челикот веројатно ќе...