Почетна Тагови ПРОЕКТ СРЕЌА.

Таг: ПРОЕКТ СРЕЌА.

ВИДЕО: Американска телевизија го прикажа Маврово во вистинско светло

0
Американската телевизиска програма „Right this Minute“ го прикажа светлечкото шоу на ноќно спуштање за време на Хуманитарниот велеслалом по ски патеките во Маврово, каде...