Почетна Тагови промет

Таг: промет

Лондонскиот аеродром Хитроу и понатаму е најпрометниот аеродром во Европа

0
Најголемиот аеродром во Лондон, „Хитроу“, и понатаму цврсто стои на лидерската позиција на листата со најпрометни аеродроми во светот. Со повеќе од 80 милиони...