8.7 C
Skopje
вторник, октомври 20, 2020
Почетна Тагови проуирен телевизор

Таг: проуирен телевизор

ВИДЕО: Ова е првиот проѕирен телевизор во светот

Xiaomi деновиве слави 10 години постоење, па по тој повод претставија неколку славенички уреди. Најголемо внимание привлече првиот комерцијално достапен проѕирен телевизор...

НАЈПОПУЛАРНИ