Почетна Тагови публикација

Таг: публикација

НБРМ објави публикација „Паметно управување со парите“

0
Народната банка на Република Македонија објави публикацијата „Паметно управување со парите – водич за личните финансии“. Овој водич е наменет за пошироката јавност, со...