Почетна Тагови пулт

Таг: пулт

УЈП со пулт за информации за „Мој ДДВ”

0
Управата за јавни приходи денеска попладне ќе постави пулт „Мој ДДВ“ во Веро 2 Тафталиџе во Скопје, каде граѓаните ќе можат да се информираат...