Почетна Тагови разладување

Таг: разладување

Создадена „супер бела“ боја која ги разладува зградите и автомобилите

0
Летото е одлично време, но за многумина е премногу топло. Повеќето од луѓето би рекле дека не можат да го преживеат летото без добра...

Работниците во Катар добија елеци за разладување

0
Неколку илјади работници на градилиште на стадион за Светското првенство во фудбал во Катар добија елеци за разладување за да им биде полесно на...