10 C
Skopje
понеделник, февруари 24, 2020
Почетна Тагови Рим

Таг: Рим

Во метрото во Рим можете да платите со пластични шишиња наместо...

Ако патувате низ Рим, а немате доволно пари за да се возите во метрото, не се грижете. Само соберете неколку пластични шишиња, оденсете ги...

Српските агенции UM Белград и McCann Белград во финале на глобален...

Kампањата за првиот плетен и ткаен билборд со логото на светски познатиот бренд Кока-Кола влезе во финалето на Глобалниот медиумски фестивал во Рим во...

НАЈПОПУЛАРНИ