-0.5 C
Skopje
вторник, февруари 25, 2020
Почетна Тагови Робокап

Таг: Робокап

Полицијата во Калифорнија го претстави своето најново засилување – Робокап

Полицијата во Калифорнија, односно во гратчето Хантингтон Парк го претстави најновото засилување во своите редови, кое е се само не обично и секојдневно. Новото...

Еве како изгледа да ве стопира полицаец Робокап

Најголем дел од возачите ги застанала полиција барем еднаш поради неправилно возење или поради туринска контрола. Но, како изгледа кога наместо човек полицаец на...

НАЈПОПУЛАРНИ