-0.5 C
Skopje
вторник, февруари 25, 2020
Почетна Тагови робот полицаец

Таг: робот полицаец

Еве како изгледа да ве стопира полицаец Робокап

Најголем дел од возачите ги застанала полиција барем еднаш поради неправилно возење или поради туринска контрола. Но, како изгледа кога наместо човек полицаец на...

НАЈПОПУЛАРНИ