12.8 C
Skopje
сабота, ноември 27, 2021
Почетна Тагови свеќа

Таг: свеќа

Тест од една секунда може да утврди дали маската на лицето...

Заштитните маски кои служат за спречување на ширењето на корона вирусот сега се задолжителни во многу држави при излегување надвор, при влегување...

ВИДЕO: LuDela е најпаметната и најбезбедната свеќа во светот

Оваа свеќа се контролира со апликација за телефон и ги решава сите проблеми во врска со безбедноста и естетиката со кои се соочууват корисниците...

НАЈПОПУЛАРНИ