Почетна Тагови села

Таг: села

Ова е најмалата мобилна библиотека во Италија

0
Антонио ла Kава, 72-годишен учител кој се пензионирал пред 7 години, своето камионче на три тркала го претворил во мала мобилна библиотека за да...