7.6 C
Skopje
сабота, февруари 22, 2020
Почетна Тагови Симфони Солушнс

Таг: Симфони Солушнс

Добротворниот хакатон „KindHack“ доаѓа во Скопје

Симфони Солушнс-Скопје го организира својот прв добротворен хакатон „KindHack”. Настанот ќе се одржи на 22 и 23 септември во просториите на Симфони Солушнс во...

НАЈПОПУЛАРНИ