12.8 C
Skopje
сабота, ноември 27, 2021
Почетна Тагови слуоресцентно светење

Таг: слуоресцентно светење

Паметен завој свети кога има инфекција

Битно е чистењето на раните и проверката за инфекции, но отстранувањето на завојот и повторното ставање може да биде макотрпен процес. Нов...

НАЈПОПУЛАРНИ