15.8 C
Skopje
вторник, октомври 4, 2022
Почетна Тагови Спин

Таг: Спин

Македонскиот стартап Спин го репарира стариот мебел и создава уникатен ентериер

Марта Минаркова (Мојсова) работи дизајн на мебел и ентериер, а преку натпреварот „Филантропија на зелени идеи“, го лансирала својот бренд Спин - стартап кој има...

НАЈПОПУЛАРНИ