Почетна Тагови средно уво

Таг: средно уво

Доктор од Јужна Африка излечи глув пациент со првата трансплантација на...

0
Тим од доктори од главниот град на Јужна Африка, Преторија, станаа пионери на полето на глобалната медицина откако ја извршија првата трансплантација на средно...