Почетна Тагови стан

Таг: стан

Италијанско гратче продава станови за 1 евро од квадрат

0
Градоначалникот на малиот италијански град Самбука, на продажба дава станови и куќи по цена од 1 евро. Локалната самоуправа се решила на овој чекор за...