4 C
Skopje
сабота, април 10, 2021
Почетна Тагови стари автомобили

Таг: стари автомобили

Албанија ќе забрани увоз на автомобили произведени пред 2009 година

Албанскиот министер за туризам и животна средина Бленди Клоси соопшти дека Албанија ќе забрани увоз на автомобили произведени пред 2009 година. Според него, овој чекор...

НАЈПОПУЛАРНИ