18 C
Skopje
недела, октомври 25, 2020
Почетна Тагови сјајни понеделници

Таг: сјајни понеделници

Јапонската влада има рецепт за баланс меѓу приватниот и професионалниот живот

Владата на Јапонија ги замоли компаниите и работодавците да им дадат на своите работници слободно утро секој прв понеделник во месецот. Целта на овој...

НАЈПОПУЛАРНИ