Почетна Тагови технолопки парк

Таг: технолопки парк

Македонија ќе добие технолошки парк следната година!

0
Една од „жешките“ теми за која се зборува деновиве е основањето технолошки​ парк, кој ќе ги спои академската и бизнис заедницата со цел да...