-4 C
Skopje
среда, ноември 25, 2020
Почетна Тагови Тивиус продукција

Таг: Тивиус продукција

Александар Гелевски: од Кавадарци нудиме дигитални услуги на компании од целиот...

Александар Гелевски е млад човек, фотограф и графички дизајнер кој живее и работи во родното Кавадарци. Оттаму ја води својата стартап компанија Тивиус продукција...

НАЈПОПУЛАРНИ