-2.2 C
Skopje
четврток, јануари 27, 2022
Почетна Тагови тивки зони

Таг: тивки зони

Таканаречени „тивки зони“ во простории со висок ризик на зараза може...

Ако зборуваме потивко, испуштаме помалку честички и така се намалува можноста за ширење на корона вирусот, што во време на пандемија може...

НАЈПОПУЛАРНИ