-3.2 C
Skopje
недела, јануари 23, 2022
Почетна Тагови титула

Таг: титула

ŠKODA повторно ја одбрани WRC 2 титулата

На годишната прес конференција на ŠKODA Motorsport во Прага се прослави освојувањето на WRC 2 шампионатот за возачи, како и за совозачи трет пат...

НАЈПОПУЛАРНИ