0.1 C
Skopje
понеделник, јануари 20, 2020
Почетна Тагови туристички посети

Таг: туристички посети

Кинезите и понатаму се водечка туристичка нација

Бројот на меѓународни туристички посети се зголемил за 4% или за околу 30 милиони во однос на истиот период минатата година, а Европа е...

НАЈПОПУЛАРНИ