28 C
Skopje
понеделник, август 10, 2020
Почетна Тагови Фердинанд Пих

Таг: Фердинанд Пих

Bugatti постави нов светски рекорд – нивниот „црн автомобил“ беше продаден...

Најновиот автомобил на производителот на луксузни автомобили Bugatti, суперавтомобилот La Voiture Noire, официјално беше претставен вчера на саемот за автомобили во Женева, а она...

НАЈПОПУЛАРНИ