19.8 C
Skopje
сабота, јуни 12, 2021
Почетна Тагови Фондацијата за менаџмент и индустриско истражување

Таг: Фондацијата за менаџмент и индустриско истражување

Се одржа тркалезна маса за можностите за претприемништво и мерки и...

На 18-ти септември 2018 (вторник), во Опера Хаус Хотел во Скопје со почеток од 13 часот, беше одржана тркалезна маса на тема Можност за...

НАЈПОПУЛАРНИ