-3.2 C
Skopje
недела, јануари 23, 2022
Почетна Тагови хакерски напад

Таг: хакерски напад

Пациент почина во германска болница поради хакерски напад

Пациент во сериозна здравствена состојба почина откако бил принуден да патува до пооддалечена болница поради хакерски напад. Имено, на 10 септември Универзитетската болница во Дизелдорф,...

НАЈПОПУЛАРНИ