-2.2 C
Skopje
четврток, јануари 27, 2022
Почетна Тагови ховерборд

Таг: ховерборд

Во Лос Анџелес полета ховерборд кој може да подигне до 226...

https://www.youtube.com/watch?v=Pv5JQnmD1Yk&feature=emb_title Американецот Хантер Ковалд претстави целосно функционален ховерборд направен од индустриски компоненти. Ковалд објави неколку видеа на...

ArcaBoard е првиот вистински ховерборд

Компанијата Arca прима нарачки за нивниот производ-  ArcaBoard, кој според нив е ховерборд најсличен на ховербордите и технологијата од вториот дел од Враќање во...

НАЈПОПУЛАРНИ