-3.2 C
Skopje
недела, јануари 23, 2022
Почетна Тагови хомологација

Таг: хомологација

Како изгледа креш тест на прототипот на Мате Римац вреден милион...

Мате Римац минатата година го одушеви светот со супербрзиот автомобил C_Two, чии перформанси ќе можат да ги осетат и во нив да уживаат само...

НАЈПОПУЛАРНИ