9 C
Skopje
четврток, јуни 4, 2020
Почетна Тагови Х Фактор Акцелератор

Таг: Х Фактор Акцелератор

Нов повик за стартапи за влез во програма на Х Фактор...

 И СТАРТАП Е ОПЦИЈА! Со ова мото X Фактор Акцелератор ги повикува сите заинтересирани стартап компании да аплицираат на отворениот повик...

НАЈПОПУЛАРНИ