24 C
Skopje
среда, јули 15, 2020
Почетна Тагови центар за сортирање

Таг: центар за сортирање

Хрватската пошта отвори ултра-современ центар кој го привлече и Amazon!

Најголемата инвестиција во историјата на Хрватската пошта, современиот центар за сортирање, во кој се инвестирани околу 46 милиони евра, вчера беше отворен во Велика...

НАЈПОПУЛАРНИ